^do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

NCplus

Oferta

CZUJNIKI CZADU KIDDE

7dco banner

SMART HD+

 

Oglądaj więcej i płać kiedy chcesz. Super oferta kanałów dla całej rodziny, również w jakości HD. Masz w domu dekoder satelitarny? Kup zestaw startowy SMART HD+ i ciesz się cyfrową jakością obrazu bez zobowiązań:

 

 

  • ponad 40 kanałów, w tym 15 w jakości HD
  • bez umowy
  • bez zobowiązań
  • płacisz kiedy chcesz

 

KANAŁY DOSTĘPNE BEZ OPŁAT** NA 1 MIESIĄC PO ZAKOŃCZENIU OKRESU PŁATNEGO DOŁADOWANIEM

 

 

 

DODATKOWE KANAŁY PO DOŁADOWANIU

 

 

* - Opłata 19,90zł za miesiąc przy jednorazowym doładowaniu Pakietu Podstawowego (Domowy HD+) na okres min. 3 miesięcy. Przy jednorazowym doładowaniu Pakietu Podstawowego (Domowy HD+) na okres od 1 do 3 miesięcy opłata wynosi 24,90 zł za miesiąc dostępu. Szczegóły w Przewodniku po Ofercie „nc+ telewizja na kartę”.

** - Pakiet bez opłat - grupa kanałów telewizyjnych do których Abonent uzyskuje Dostęp, każdorazowo na okres jednego miesiąca od wygaśnięcia Dostępu do Pakietu Podstawowego (Domowego HD+). Szczegóły w Przewodniku po Ofercie „nc+ telewizja na kartę”.

*** - Dotyczy ofert Dostawcy dedykowanych dla Abonentów ze sprzętem własnym zakupionym w ramach Oferty „nc+ telewizja na kartę”, świadczonych w oparciu o odrębne od Przewodnika po Ofercie „nc+ telewizja na kartę” dokumenty. Powrót Abonenta, który skorzystał z ofert, o których mowa w zdaniu poprzednim, do Oferty „nc+ telewizja na kartę” nie jest możliwy, o ile Dostawca nie postanowi inaczej.

 

Przed zakupem zestawu startowego SMART HD+ upewnij się, że Twój dekoder jest zgodny z systemem dostępu warunkowego CONAX.

Moduł Informacja o ciasteczkach

SatS

Przemysław 

tel. 600 745 846 |

NIP: 628-194-20-84 |

pec

Piątkowski

 e-mail: biuro@satspec.pl

 REGON: 243528230